Opinie klientów
BORKOWSKA Maria
Bardzo dobry sklep z fototapetami. Jestem bardzo zadowolona i będę polecała.
CZARNECKI Mariusz
polecam zdecydowanie, tapeta super, kolorystyka bez zastrzeżeń, bardzo miła obsługa ,wszystko ok
ZAKRZEWSKA Natalia
Fototapeta jest śliczna, bardzo realistyczna. Szybka, bezproblemowa przesyłka. Gorąco polecam!
MAKOWSKA Ewa
Super produkty, niezliczona ilość wzorów, szybka, pomocna, profesjonalna obsługa. Sprawna wysyłka. Polecam!
KOZŁOWSKI Józef
Bardzo dobra komunikacja i mega szybka przesyłka. Jestem zadowolona :) I bardzo polecam :)
Nasz zespół
.







